Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Pewnym Warszawskim Hotelu...
znalazłem kiedyœ fajnš œcianę... Uśmiech

[Obrazek: RMB02.jpg]

[Obrazek: RMB01.jpg]

Z pozdrowieniami dla Trissi... Uśmiech
You get a shiver in the dark...
Odpowiedz
Duży uśmiech
Odpowiedz
Berliński słup.

[Obrazek: KIF_0972.JPG]

Z pozdrowieniami dla Shivera... Uśmiech
Odpowiedz
Ale zestaw Tori i Mark Oczko Kurcze gdzie ja żyję też chce takie słupy Duży uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
A mnie się chyba bardziej podoba plakat z polskich koncertów, Mark fizys ma milutki, owszem, ale (niech mi to wybaczone będzie) wolę jego gitarę niż zęby Uśmiech. Plakacik mój- zerwany z takiego właœnie słupa obok Spodka w kwadrans po zakończeniu koncertuwisi i ma się dobrze. To nic, że potem w domu miałam ze 20 "œwieżych", co ze słupa, to ze słupa Uśmiech trochę z emocji się potargał...cóz jeszcze się trzęsłam widocznie, a jak niektórzy wiedzš, trzšœć się potrafię Oczko.
seeEMILYplay
Odpowiedz
Racja Emilka, co ze słupa, to ze słupa... Duży uśmiech Podobny próbowałam sobie "zdjšć" w okolicach Papp Laszlo Budapest Sportarena... Szczęśliwy
Zabrakło mi jakieœ 1,20 m... (tzn. podnoœnika albo silnych ramion... Oczko)
<span style=\'color:gray\'>And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
</span>
Odpowiedz
Shiver, a ktory to hotel? Zebysmy wiedzieli gdzie sie "zaczaic" jak Mark sie pojawi ponownie w Polsce Język
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
Ale ostatnio Mark nie nocował w Polsce, więc trudno przewidzieć jak będzie następnym razem.
Odpowiedz
Właœnie?? Czyzby mu się Ÿle u nas spało, że do Pragi się musiał fatygować??
Money for nothing and chicks for free
F I R E M A N 998[COLOR=red]
Odpowiedz
Cytat:Originally posted by Robson@Dec 12 2005, 08:13 PM
Ale zestaw Tori i Mark Oczko Kurcze gdzie ja żyję też chce takie słupy Duży uśmiech
slup zaiste zacny bardzo, gdyz oprocz tori i mareczka z za prawego winkla Szczęśliwy wyglada kto? ...najprawdziwszy krol.. -przed panstwem: bbking z przyjaciolmi Duży uśmiech
&quot;Większoœć ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę.&quot; Zappa
...podzielam...
Odpowiedz
[Obrazek: dlaemi.JPG]

Z pozdrowieniami i podziękowaniami dla Emi Uśmiech
Odpowiedz
Gdy tak sobie patrze na te drzwi to wyglšdajš mi dziwnie znajomo Duży uśmiech Prawie jak moje Oczko Tylko, że na górze mam Marka a na dole Archanioła Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
...U mnie rówiez podobnie drzwi, na górze MARK Oczko , na dole Pink Floyd-The Dark Side Of The Moon. Kurcze niedługo okaże się że większoœć forumowiczów ma podobnie otapetowane drzwi Oczko
Money for nothing and chicks for free
F I R E M A N 998[COLOR=red]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości